EN

RETAIL CONNECT EXPO


DOŁĄCZ DO GRONA WYSTAWCÓW RETAIL CONNECT EXPO 2016

Podczas Retail Connect 2016 odbędzie się wystawa firm Retail Connect Expo. Udział w niej to okazja do prezentacji oferty atrakcyjnej grupie menadżerów wyższego szczebla w sieciach handlowych (wliczając w to również stacje paliw, apteki i sektor horeca) oraz sklepach online, a także przedstawicielom firm zarządzających centrami handlowymi.
ZAMÓW STOISKO


WYSTAWCY RETAIL CONNECT EXPO 2016

STRONG SIGNAGE

Od wielu lat towarzyszymy ciekawym realizacjom łączącym technologie prezentacji obrazu i marketing – w małym i wielkim formacie. Bez względu na to, czy potrzebujesz monitorów prezentacyjnych, projektorów multimedialnych czy ścian video – znajdziesz je w naszej ofercie! Łączymy dostarczane urządzenia prezentacyjne, infokioski i totemy z systemami informatycznymi umożliwiającymi dalsze przetwarzanie obrazu. Oferujemy możliwość bardzo precyzyjnego nimi sterowania, również za pomocą systemów Digital Signage. Wdrażamy w tym celu nasz autorski system – Strong Signage.

SPOTKAJMY SIĘ

ABR SESTA

ABR SESTA jest Agencją Badania Rynku oferującą pełny zakres usług badawczych (badania konsumenckie, badania klientów biznesowych, badania retail audit, analizy rynkowe). Firma specjalizuje się w badaniach środowiska zakupowego, które wspierają działy sprzedaży, category management i trade marketingu producentów oraz decydentów w firmach handlu detalicznego i hurtowniach.

SPOTKAJMY SIĘ

APOLLOGIC

Od 2006 roku firma aktywnie działa w branży wyspecjalizowanego doradztwa IT, jako partner biznesowy i technologiczny. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z europejskimi potentatami z różnych branż oraz dobrym zrozumieniu potrzeb użytkowników oferuje także autorskie oprogramowanie optymalizujące procesy biznesowe oraz rozszerzające funkcjonalność systemów zarządzania informacją.

SPOTKAJMY SIĘ

CHERRY

Opracowana i opatentowana przez CHERRY technologia pozwala bardzo precyzyjnie monitorować i analizować zachowania osób odwiedzających placówkę handlową. Dzięki niej surowe dane pochodzące z systemu monitorowania są przypisywane do każdej z nich. Już po kilku wizytach wszyscy klienci otrzymują swój indywidualny profil. Taka wiedza pozwala kierować do nich precyzyjne komunikaty!

SPOTKAJMY SIĘ

DATARINO

Firma oferuje dedykowane usługi związane z analityką Big Data. Projektuje i wdraża narzędzia pozwalające na gromadzenie, integrowanie, optymalizowanie i analizowanie danych, a także tworzy autorskie rozwiązania oparte na hurtowniach danych w modelu SaaS.

SPOTKAJMY SIĘ

HICRON

Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu zaawansowanych systemów IT typu ERP oraz SAP, które wspomagają współczesne zarządzanie przedsiębiorstwem. Oferuje kompleksowe, innowacyjne rozwiązania z zakresu IT (Bussines IT Solutions) oraz profesjonalne doradztwo dla dużych i średnich firm z zakresu zastosowania oraz funkcjonowania SAP ERP i SAP BusinessObjects.

SPOTKAJMY SIĘ

IMS SENSORY MEDIA

IMS Sensory Media zajmuje pozycję lidera w świadczeniu wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego w Polsce. Działając z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w segmencie mediów i nowoczesnych technologii, wykorzystuje techniki umożliwiające kreowanie nastroju i wywieranie wpływu na zachowanie klienta.

SPOTKAJMY SIĘ

INNOVATION LAB

Innovation Lab to nowa komórka stworzona w strukturach Havas Media Group w Polsce. Jej siłą jest to, że skupia specjalistów z różnych dziedzin: analityki, strategii, nowych mediów, designu oraz innowacji. Interdyscyplinarny zespół zajmuje się tworzeniem dla marek efektywnych rozwiązań komunikacyjnych na styku mediów, technologii i sztuki.

SPOTKAJMY SIĘ

MONITORI

Monitori jest narzędziem służącym do monitoringu Internetu i mediów społecznościowych pod kątem tekstu oraz zdjęć i obrazów. Pozwala wyszukać opinie o firmie i jej produktach, poznać potrzeby klientów, a także reagować na sytuacje kryzysowe. Analiza treści w sieci umożliwia pozyskanie nowych klientów oraz obserwację działań konkurencji. Zebrane dane dostarczają informacji uwzględniających nie tylko nowe treści, ale również te powstałe od 2012 roku.

SPOTKAJMY SIĘ

ODL

Firma jest twórcą oprogramowania System ERP ODL dla sieci handlowych. Usługa wspiera przedsiębiorstwa we wszystkich kluczowych obszarach ich funkcjonowania: zakupy, sprzedaż detaliczna, sprzedaż b2b, finanse i księgowość, e-commerce.

SPOTKAJMY SIĘ

ONET.PL

Grupa Onet.pl – lider polskiego rynku internetowego. Założona w 1996 r., Grupa Onet.pl to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce. Należy do niej szereg popularnych serwisów i usług on-line, m.in. Onet.pl – największy portal internetowy w Polsce, serwisy wideo Onet.tv oraz VoD.pl, serwis randkowy Sympatia.pl, inspirujący magazyn modowy VU MAG, lokalizator internetowy Zumi.pl, serwis społecznościowy NK.pl, porównywarka cen Skąpiec.pl oraz serwis z opiniami o produktach i usługach Opineo.pl. Grupa Onet.pl to również szerokie portfolio aplikacji dostępnych na urządzeniach mobilnych, w tym Onet News, VOD.pl, Onet Sport, Onet Pogoda czy Ekstraklasa.tv. Oferta produktowa portalu to najbardziej rozbudowany pakiet serwisów i usług w całej polskiej sieci: bogata i niezwykle różnorodna treść, narzędzia komunikacyjne, społecznościowe, handlowe.

SPOTKAJMY SIĘ

QBICO

Misją QBICO jest oferowanie produktów i usług pozwalających kadrze zarządczej przedsiębiorstw zamienić dane w wiedzę. Firma posiada zbiór narzędzi Business Intelligence do analizy wydajności sklepów i śledzenia zachowań konsumentów. W ofercie znajdują się zarówno rozwiązania typu software as a service jak i systemy analityczne i hurtownie danych tworzone na miarę.

SPOTKAJMY SIĘ

RHINO

Twórca oraz integratore rozwiązań M2M (ang. Machine to Machine), które polegają na bezprzewodowej komunikacji w czasie rzeczywistym maszyn, urządzeń i obiektów między sobą, bez ingerencji człowieka. Firma działa na rynku od 2009 roku.

SPOTKAJMY SIĘ

SAMSUNG

Zwróć uwagę klientów, prezentując logo marek i informacje o sprzedaży produktów, jeszcze zanim wejdą do sklepu. Atrakcyjna i dynamiczna zawartość na odpowiednio umieszczonej ścianie wideo wykorzystującej rozwiązanie MagicInfo może zwrócić uwagę potencjalnych klientów i zachęcić do odwiedzenia sklepu. Gdy zbliżą się do wejścia, skorzystaj z usług lokalizacji, aby przesłać dopasowane oferty promocyjne na telefony komórkowe klientów i dodatkowo zmotywować ich do zrobienia zakupów.

SPOTKAJMY SIĘ

SINERSIO

Udostępniamy naszym partnerom kompleksowe rozwiązania w zakresie wdrażania polityki bezpieczeństwa i ciągłości biznesu. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, udzielamy wsparcia w realizacji projektów biznesowych i inwestycji w technologię.

SPOTKAJMY SIĘ

SMSAPI

SMSAPI to platforma do masowej wysyłki SMS, stworzona przez firmę ComVision działającą w branży internetowej od 2004 r. Stanowi nowoczesne i skuteczne narzędzie dla kampanii marketingowych i informacyjnych.

SPOTKAJMY SIĘ

SOCIAL WIFI

Social WiFi to nowoczesne narzędzie analityczno-marketingowe, które umożliwia właścicielom lokali identyfikację ich gości i dalszą interakcję, m.in. przez wyświetlanie promocji w czasie rzeczywistym, wysyłkę mailingów, prowadzenie ankiet w oparciu o system gwiazdkowy oraz zbieranie opinii klientów. Social WiFi pozwala właścicielom obiektów gastronomicznych i hoteli zidentyfikować klienta, przeanalizować jego doświadczenia i poprawić usługę tak, żeby chętniej powracał i przynosił większe zyski.

SPOTKAJMY SIĘ

SQM

Integrator systemów to nie tylko dostawca wyselekcjonowanych rozwiązań, ale też profesjonalny doradca. Wierzymy w siłę strategii, a więc starannego planowania, które poprzedza dobór technologii, wdrożenie i utrzymanie. Z każdym klientem staramy się współpracować od samego pomysłu na Digital Signage i poprowadzić do sukcesu.

SPOTKAJMY SIĘ

TAPON

TapOn to platforma do budowania i zarządzania relacjami z klientem, który pozwala łatwo tworzyć idealnie dopasowany do klientów program lojalnościowy.

SPOTKAJMY SIĘ

TERIAN NETWORK

Firma Terian Network wyposaża menedżerów obiektów w platformę, pozwalającą na tworzenie zleceń, zarządzanie i płacenie za usługi związane z technicznym utrzymaniem obiektu, dostarczane przez ich własną sieć kontrahentów.

SPOTKAJMY SIĘ

VISENT CODERS

Firma projektuje i tworzy aplikacje mobilne na iOS, Android i Windows Phone oraz aplikacje webowe. Ich celem jest zawsze użyteczność i prostota działania produktów, jakie trafiają do użytkowników. Firma pomaga optymalizować procesy w organizacji klienta przez wdrożenie rozwiązań mobilnych, które mają za zadanie je skrócić, uprościć bądź obniżyć ich koszty.

SPOTKAJMY SIĘ

WIELKA AKCJA EDUKACYJNA

Przedsięwzięcie o nazwie Wielka Akcja Edukacyjna jest darmowym programem edukacyjnym prowadzonym przez trzech równorzędnych partnerów: Gazetę Giełdy Parkiet, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz Dom Maklerski XTB, w ramach którego dystrybuujemy za darmo książki o inwestycjach mając na celu pogłębianie wiedzy i świadomości inwestycyjnej uczestników polskiego rynku kapitałowego. Ponadto organizujemy również bezpłatne szkolenia i bierzemy udział w konferencjach branżowych. Taką formę edukacji stosujemy już od 10 lat. W tym czasie udało nam się rozdać blisko 40.000 egzemplarzy książek w wersjach papierowych oraz idące w setki tysięcy egzemplarze wersji elektronicznych. W przeciągu ostatnich 3 lat przeprowadziliśmy około 20 szkoleń miesięcznie ucząc blisko 20.000 inwestorów.

SPOTKAJMY SIĘ

WYSTAWCY POPRZEDNIEJ EDYCJI

KONTAKT

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35

+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34

+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Zofia Pakulska

speakers coordinator

+48 664-150-830

zpakulska@idea-ahead.com