PL

RETAIL CONNECT EXPO


DOŁĄCZ DO GRONA WYSTAWCÓW RETAIL CONNECT EXPO 2016

Podczas Retail Connect 2016 odbędzie się wystawa firm Retail Connect Expo. Udział w niej to okazja do prezentacji oferty atrakcyjnej grupie menadżerów wyższego szczebla w sieciach handlowych (wliczając w to również stacje paliw, apteki i sektor horeca) oraz sklepach online, a także przedstawicielom firm zarządzających centrami handlowymi.
ZAMÓW STOISKO


RETAIL CONNECT EXPO 2016 EXHIBITORS

ABR SESTA

ABR SESTA jest Agencją Badania Rynku oferującą pełny zakres usług badawczych (badania konsumenckie, badania klientów biznesowych, badania retail audit, analizy rynkowe). Firma specjalizuje się w badaniach środowiska zakupowego, które wspierają działy sprzedaży, category management i trade marketingu producentów oraz decydentów w firmach handlu detalicznego i hurtowniach.

LET'S TALK

APOLLOGIC

Od 2006 roku firma aktywnie działa w branży wyspecjalizowanego doradztwa IT, jako partner biznesowy i technologiczny. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z europejskimi potentatami z różnych branż oraz dobrym zrozumieniu potrzeb użytkowników oferuje także autorskie oprogramowanie optymalizujące procesy biznesowe oraz rozszerzające funkcjonalność systemów zarządzania informacją.

LET'S TALK

DATARINO

Firma oferuje dedykowane usługi związane z analityką Big Data. Projektuje i wdraża narzędzia pozwalające na gromadzenie, integrowanie, optymalizowanie i analizowanie danych, a także tworzy autorskie rozwiązania oparte na hurtowniach danych w modelu SaaS.

LET'S TALK

HICRON

Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu zaawansowanych systemów IT typu ERP oraz SAP, które wspomagają współczesne zarządzanie przedsiębiorstwem. Oferuje kompleksowe, innowacyjne rozwiązania z zakresu IT (Bussines IT Solutions) oraz profesjonalne doradztwo dla dużych i średnich firm z zakresu zastosowania oraz funkcjonowania SAP ERP i SAP BusinessObjects.

LET'S TALK

IMS SENSORY MEDIA

IMS Sensory Media zajmuje pozycję lidera w świadczeniu wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego w Polsce. Działając z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w segmencie mediów i nowoczesnych technologii, wykorzystuje techniki umożliwiające kreowanie nastroju i wywieranie wpływu na zachowanie klienta.

LET'S TALK

INNOVATION LAB

Innovation Lab to nowa komórka stworzona w strukturach Havas Media Group w Polsce. Jej siłą jest to, że skupia specjalistów z różnych dziedzin: analityki, strategii, nowych mediów, designu oraz innowacji. Interdyscyplinarny zespół zajmuje się tworzeniem dla marek efektywnych rozwiązań komunikacyjnych na styku mediów, technologii i sztuki.

LET'S TALK

ODL

Firma jest twórcą oprogramowania System ERP ODL dla sieci handlowych. Usługa wspiera przedsiębiorstwa we wszystkich kluczowych obszarach ich funkcjonowania: zakupy, sprzedaż detaliczna, sprzedaż b2b, finanse i księgowość, e-commerce.

LET'S TALK

RHINO

Twórca oraz integratore rozwiązań M2M (ang. Machine to Machine), które polegają na bezprzewodowej komunikacji w czasie rzeczywistym maszyn, urządzeń i obiektów między sobą, bez ingerencji człowieka. Firma działa na rynku od 2009 roku.

LET'S TALK

SMSAPI

SMSAPI to platforma do masowej wysyłki SMS, stworzona przez firmę ComVision działającą w branży internetowej od 2004 r. Stanowi nowoczesne i skuteczne narzędzie dla kampanii marketingowych i informacyjnych.

LET'S TALK

SOCIAL WIFI

Social WiFi to nowoczesne narzędzie analityczno-marketingowe, które umożliwia właścicielom lokali identyfikację ich gości i dalszą interakcję, m.in. przez wyświetlanie promocji w czasie rzeczywistym, wysyłkę mailingów, prowadzenie ankiet w oparciu o system gwiazdkowy oraz zbieranie opinii klientów. Social WiFi pozwala właścicielom obiektów gastronomicznych i hoteli zidentyfikować klienta, przeanalizować jego doświadczenia i poprawić usługę tak, żeby chętniej powracał i przynosił większe zyski.

LET'S TALK

TAPON

TapOn to platforma do budowania i zarządzania relacjami z klientem, który pozwala łatwo tworzyć idealnie dopasowany do klientów program lojalnościowy.

LET'S TALK

TERIAN NETWORK

Firma Terian Network wyposaża menedżerów obiektów w platformę, pozwalającą na tworzenie zleceń, zarządzanie i płacenie za usługi związane z technicznym utrzymaniem obiektu, dostarczane przez ich własną sieć kontrahentów.

LET'S TALK

VISENT CODERS

Firma projektuje i tworzy aplikacje mobilne na iOS, Android i Windows Phone oraz aplikacje webowe. Ich celem jest zawsze użyteczność i prostota działania produktów, jakie trafiają do użytkowników. Firma pomaga optymalizować procesy w organizacji klienta przez wdrożenie rozwiązań mobilnych, które mają za zadanie je skrócić, uprościć bądź obniżyć ich koszty.

LET'S TALK

EXHIBITORS 2015

CONTACT

Have any question? Contact us!

Robert Łapiński

project manager

+48 (22) 855-10-35

+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

sales manager

+48 (22) 855-10-34

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Tomasz Kiewel

sales specialist

+48 (22) 855-10-37

tkiewel@idea-ahead.com