PL

HANDEL 3.0


SPECJALNE WYDANIE MAGAZYNU RETAIL TRENDS POLSKA

Jak co roku, z okazji Retail Connect 2016 przygotowane zostanie specjalne wydanie magazynu Retail Trends Polska poświęcone innowacjom i technologiom w handlu – tym razem pod hasłem HANDEL 3.0. Numer ten w całości poświęcony będzie innowacjom IT, technologicznym i sprzętowym, dedykowanym dla sektora handlu detalicznego. Spróbujemy przedstawić w nim w nim obraz handlu przyszłości – gdzie tradycyjny kanał dystrybucji współistnieje i przenika się z technologiami mobilnymi i internetem wszechrzeczy. Reklama na łamach tego wydania to niepowtarzalna okazji dotarcia z ofertą do osób decydujących o inwestycjach i rozwoju w polskim sektorze retail.


 

Big data, internet of things, social media, mobile, omnichannel, virtual reality, bezpieczeństwo, shopping as experience, konsument przyszłości… Wspólnie z przedstawicielami wiodących dostawców technologii i usług dla handlu oraz osobami zarządzającymi spółkami handlowymi przedstawimy ekscytujący i pełen wyzwań obraz handlu 3.0.


Wydanie to będzie miało nakład podwyższony do 8 tys. egz. i poza tradycyjną dystrybucją, otrzyma je każdy uczestnik Retail Connect 2016.

RTP_HANDEL_3_0_okladka_2

GOLDEN SPONSOR

SILVER SPONSOR

TECHNOLOGY PARTNER

EXHIBITION

Media

CONTACT

Have any question? Contact us!

Robert Łapiński

project manager

+48 (22) 855-10-35

+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

sales manager

+48 (22) 855-10-34

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Tomasz Kiewel

sales specialist

+48 (22) 855-10-37

tkiewel@idea-ahead.com